Czym jest strona internetowa dla firmy - Interkod.pl

Czym jest strona internetowa dla firmy

internet rewolucja xxi wieku

Czy firmie jest potrzebna witryna internetowa ?

Żyjemy w czasach rewolucji internetowej, Smartfon, tablet czy komputer to domowy standard. Zaskoczę Cię, ale 27 milionów Polaków prawie codziennie korzysta z internetu. Szuka w nim informacji, rozrywki, robi zakupy oraz komunikuje się ze znajomymi.

Dekadę temu działania marketingowe firm opierały się w głównej mierze na reklamie telewizyjnej lub ogłoszeniach prasowych. Popularne również były wpisy w książkach z numerami telefonów, Przydrożne banery czy gadżety reklamowe. Wiele działań jest wykorzystywane do dziś. Jednak z rozwojem i dostępnością internetu, duża część się zdezaktualizowała i nie jest już skuteczna. W miejsce ich powstają nowe działania, takie jak: witryny internetowe, Fan page na portalach społecznościowych czy reklama w wyszukiwarce. Pewnie nie raz słyszałeś powiedzenie: „Poczekaj wygoogluje to”, a tak nawiasem, zastanawiałeś się, co można wygooglować na temat Twojej firmy ?

Ciekawe

LICZBY

1 mln
Polaków korzysta z internetu
1 %
firm posiada firmową stronę

Czym jest strona internetowa dla firmy ?

Wizytówka firmy

Dobrze zaprojektowana i merytorycznie przemyślana strona, jest świetną formą reklamy oraz sposobem budowania pozytywnego wizerunku w oczach klientów.

Kanał Pozyskiwania nowych klientów

Skuteczne dotarcie do nowego klienta jest coraz trudniejsze. Poprzez stronę internetową i działania marketingowe jesteś w stanie pozyskać nowych klientów w sposób tani i efektywny.

kanał sprzedaży

E-commerce. Najszybciej rozwijający się kanał sprzedaży w Polsce. Za pomocą strony internetowej możesz sprzedawać produkty i usługi. 

kanał komunikacji z aktualnymi klientami

Nie ma łatwiejszego sposobu komunikacji z aktualnymi klientami. Dzięki stronie internetowej możesz zrobić to szybko, efektownie i efektywnie.

Usprawnienie procesów w działalności

Prowadzenie działalności to opanowanie szeregu procesów zachodzących w firmie. Procesy sprzedaży, zamówień, rekrutacji oraz wiele innych.  Jesteśmy w stanie usprawnić wykorzystując witrynę internetową.

Stworzę dla ciebie stronę